Všetci ježkovia z nášho chovu majú priestranné, denne čistené terárium s čerstvou vodou a kvalitným krmivom. Samozrejmosťou je pravidelné odčervenie, strihanie nechtov a regulovaná teplota. Na ježkov poskytujeme aj záruku v prípade jeho úhynu na chorobu.

CENA

Cena našich ježkov sa poybuje od 80 do 120 eur podľa farby a pohlavia (výnimočne aj 250 eur - musí to byť ale vzácna rarita). Táto cena je u profi chovateľov takmer rovnaká v celej Európe. A nezabudnite že nie je jedno od koho ježka kúpite. Poctivým chovateľom na kvalite záleží a kvalita niečo aj stojí. Ježko je predsa zvieratko a to má právo na dôstojný život už od narodenia, pričom nesprávne zaobchádzanie s ním v mladom veku môže na ňom zachovať trvalé následky.

 

NA PREDAJ

CHOV JEŽKOV NA PREDAJ SME OD MÁJA 2018 UKONČILI. VŠETKÝM ČO MAJÚ OD NÁS JEŽKOV ĎAKUJEME A VERÍME ŽE JEŽKOM Z NAŠEJ LÍNIE SA BUDE DARIŤ AJ V ĎALŠÍCH GENERÁCIÁCH V INÝCH CHOVOCH. SME PRESVEDČENÍ ŽE ODCHOVOM PRIBLIŽNE 80 JEŽKOV SME PRISPELI K ROZŠÍRENIU TOHTO DOMÁCEHO MAZLÍČKA NA SLOVENSKU A POLOŽILI DOBRÉ ZÁKLADY PRE ĎALŠÍCH CHOVATEĽOV.

 

Zuna

Samička,  cena: 80 eur - reserved (Jana)

Farba: Grey - albino, povaha neutrálna,  vek 6 týždňov