Všetci ježkovia z nášho chovu majú priestranné, denne čistené terárium s čerstvou vodou a kvalitným krmivom. Samozrejmosťou je pravidelné odčervenie, strihanie nechtov a regulovaná teplota. Na ježkov poskytujeme aj záruku v prípade jeho úhynu na chorobu.

CENA

Cena našich ježkov sa poybuje od 80 do 120 eur podľa farby a pohlavia (výnimočne aj 250 eur - musí to byť ale vzácna rarita). Táto cena je u profi chovateľov takmer rovnaká v celej Európe. A nezabudnite že nie je jedno od koho ježka kúpite. Poctivým chovateľom na kvalite záleží a kvalita niečo aj stojí. Ježko je predsa zvieratko a to má právo na dôstojný život už od narodenia, pričom nesprávne zaobchádzanie s ním v mladom veku môže na ňom zachovať trvalé následky.

DOVOZ JEŽKOV

Zabezpečujeme tiež dopravu ježkov na trase Bratislava - Poprad zdarma - treba však rátať s tým, že na ježka budete v takomto prípade čakať od 1 do 4 týždňov po objednaní, prípadne po tom čo ježko dovŕši vek aspoň 6 týždňov. V rámci okruhu do 20 km od BA je dovoz taktiež zdarma. Ježkovia sa samozrejme dodávajú odčervený a zdravý.

NA PREDAJ

Stav predbežných rezervácií: 2: Jana B., Kika, P.

Ježka z aktuálneho predaja si môžete rezervovať zaplatením zálohy 30 eur, po tom ako napíšete na náš mail (jezkoveoci@jezkoveoci.sk) o ktorého z nich máte záujem.Ježkov si môžete rezervovať aj predbežne, ešte pred vrhom. Vtedy si potom vyberáte ježkov prednostne v ich veku 3 týždne v poradí v akom predbežné rezervácie nabehli. V prípade že si ježka z vrhu nevyberiete, prenáša sa rezervácia do ďalšieho vrhu avšak už len v sume 20 eur.

Ak je pri ježkovi napísané: predbežne rezervovaný znamená to, že niekto si ježka už rezervoval, ale ešte nezaplatil zálohu (predbežná rezervácia platí 2 dni). Ak je pri ježkovi nápis RESERVED znamená to že za ježka už bola zaplatená záloha.

PLÁNOVANÉ VRHY

Ježkov z vrhu je možné rezervovať aj vopred (platí sa záloha 30 eur) ... Tí, ktorí si ježkov rezervujú vopred majú potom právo prednostného výberu v poradí v akom si ježkov predbežne rezervovali (rozhoduje prijatie platby). Žiadosť o predbežné rezervácie prosíme zasielať na jezkoveoci@jezkoveoci.sk.

Zuna

Samička,  cena: 80 eur - reserved (Jana)

Farba: Grey - albino, povaha neutrálna,  vek 6 týždňov